Facebook

Twitter

YouTube

62-700 Turek, Uniejowska 1a, TELEFON ALARMOWY 697777304
plenfrderu

XX edycja konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku mając na uwadze wieloletnią współpracę przy organizacji różnych przedsięwzięć związanych z profilaktyką palenia tytoniu, zaprasza serdecznie do kontynuacji współpracy przy realizacji XX edycji konkursu na Apel pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

LOGO
W ramach Projektu „Młodzieżowi Liderzy Zdrowia” w środę 12 lutego 2020r. w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Turku odbyło się szkolenie dla młodzieży szkół ponadpodstawowych powiatu tureckiego.

Czytaj więcej...

 LOGOTest z okazji Walentynek
– czy na pewno nie jesteś zarażona/zarażony wirusem HIV? Lepiej sprawdź, to nie kosztuje.

Zbliżają się Walentynki. Co roku w tym czasie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna organizuje kampanię edukacyjną dotyczącą profilaktyki HIV/AIDS.      
„Święto zakochanych" przypadające 14 lutego – to czas romantycznych randek, spotkań w pubach, dyskotekach, podczas których łatwo jest zapomnieć o całym świecie… Czy będą to bezpieczne walentynki to zależy od podejmowanych przez nas decyzji i naszych zachowań?

Czytaj więcej...

logo konkursuGłówny Inspektorat Sanitarny oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Turku zaprasza do udziału w IV edycji konkursu pt. „Szkoła wolna od używek” na film krótkometrażowy o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.
Konkurs skierowany jest do wszystkich szkół ponadpodstawowych, tych które uczestniczą lub nie w programie edukacyjnym „ARS, czyli jak dbać o miłość?”. Zasady udziału w konkursie określa regulamin - więcej ...
Informacje o konkursie znajdują się na stronie konkursu – www.szkolawolnaoduzywek.pl

Podkategorie

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter