Facebook

Twitter

YouTube

62-700 Turek, Uniejowska 1a, TELEFON ALARMOWY 697777304
plenfrderu

logo Panstwowa Insp SanitPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku informuje, że w dniu 15 listopada 2017r. w Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi odbędzie się szkolenie nt.

SUBSTANCJE, MIESZANINY, CZYNNIKI I PROCESY TECHNOLOGICZNE O DZIAŁANIU RAKOTWÓRCZYM LUB MUTAGENNYM - OBOWIĄZKI PRACODAWCY I PROWADZENIE REJESTRÓW W ZAKŁADACH PRACY

Szkolenie jest przeznaczone dla: pracodawców i pracowników służb BHP w zakładach pracy, w których są stosowane lub mogą powstawać w trakcie pracy czynniki rakotwórcze lub mutagenne oraz pracowników służb kontrolnych. Szkolenie jest odpłatne.


Instytut Medycyny Pracy ul. Św. Teresy 8, 91-348 Łódź tel./fax: 42 63 14 702 e-mail: bezpieczeńTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Więcej informacji oraz pliki do pobrania (informacja o szkoleniu, program szkolenia, karta uczestnictwa) na stronie: http://www.imp.lodz.pl zakładka: Edukacja / Szkolenia i kursy / Kursy dla pracowników inspekcji sanitarnej oraz pracodawców i pracowników służb BHP

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter