Facebook

Twitter

YouTube

62-700 Turek, Uniejowska 1a, TELEFON ALARMOWY 697777304
plenfrderu

LOGOIII edycja ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od używek

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny zamierza przeprowadzić III edycję ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od używek”. Konkurs realizowany jest w ramach utrzymania trwałości rezultatów Projektu KIK/68 pn. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.

Czytaj więcej...

XIX edycja konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny mając na uwadze wieloletnią współpracę przy organizacji różnych przedsięwzięć związanych z profilaktyką palenia tytoniu, serdecznie zaprasza do udziału w XIX edycji konkursu pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”, który skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...

Konkurs na film pod hasłem „Tytoń – od leku po truciznę"

Biorąc pod uwagę niepokojące zjawisko rozpowszechnienia i używania papierosów tradycyjnych i e-papierosów wśród młodzieży w wieku 15-19 lat, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Turku zaprasza do współpracy przy realizacji działań w zakresie profilaktyki palenia tytoniu, a tym samym udziału w konkursie na film pod hasłem „Tytoń – od leku po truciznę".

Czytaj więcej...

Jubileusz 100-lecia obchodzą w tym roku służby sanitarne w Polsce.

logo PIS 100lecie

Podkategorie

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter